شرکت تیردی کالا

تضمین سوددهی

فروشگاه اینترنتی OilSeed
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در سایت دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت تیردی کالا (تهران)

  -/1
by
Published: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ (3 سال ago)
ایمیل
Sale@tirdaykala.com
وب سایت
http://tirdaykala.com
استان
تهران
دفتر مرکزی
تهران، بزرگراه نواب، نبش پل کمیل، ساختمان افرا، طبقه 5 - واحد 501
تلفن
55435469 - 55436282 - 55437559 (021)

لاینر شیردوشی میلکو MILKCOW مناسب برای دستگاه های سیار و ثابت شیردوشی

اطلاعات بیشتر

شرکت تیردی کالا در زمینه تامین دستگاه شیردوشی ثابت وستفالیا GEA ( شیردوش های شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی) و سیار جهت گاو، گاومیش، بز و گوسفند فعالیت می نماید و لوازم جانبی دستگاه شیردوشی مانند انواع لاینر، فیلتر، شیلنگ و سایر قطعات مورد استفاده در دستگاه شیردوش مانند خرچنگی، پولساتور، دیپ کاپ، لاینر کورکن، بردهای الکترونیکی و زانوهای لاستیکی را تامین می نماید.

تامین تجهیزات شناسایی دام شامل انواع شماره گوش یک تکه، دو تکه و پلاک گردنی به صورت لیزر پرینت و ماژیک نویس، ماژیک شماره گوش و تجهیزات شماره زنی شامل انواع پنس پلاک کوب، از دیگر فعالیت های این شرکت است. شما می توانید پلاک گوش الکترونیکی و یا RFID را از طریق این شرکت تامین نمایید و یا اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق مشاوره با کارشناس کسب کنید.

این شرکت در زمینه تامین انواع تیغه های یدکی دستگاه های خوراک ریز (فیدر میکسر)، سیلوتراش و قطعات یدکی تجهیزات آماده سازی خوراک دام آماده سرویس دهی می باشد.

تهیه و تامین لوازم پرورشی مناسب جهت دامداری مانند لوازم درمانی سم گاو، ابزار مراقبت از شاخ، شیرنوش گوساله و ماک خوران بره و بزغاله، سرپستانک ها و بسیاری از تجهیزات دامداری دیگر از طریق شرکت تیردی کالا انجام می پذیرد.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید