شرکت کشت و صنعت شریف آباد

تضمین سوددهی

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

فروشگاه اینترنتی OilSeed
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در سایت دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت کشت و صنعت شریف آباد (تهران)

by
Published: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ (2 سال ago)
کد پستی
1456918556
ایمیل
info@sharifabadco.com
وب سایت
http://sharifabadco.com/
استان
تهران
دفتر مرکزی
تهران، خیابان آزادی، یادگار امام شمال، خیابان شهید حبیب اله، بلوار شهید سیادت، شماره 51، طبقه 3
تلفن
32560191-66556523-66556524 (028)
فکس
66556524 (021)

واحد دامپروری گاو شیری و مولد به ظرفیت کل ۵۰۰۰ راس و تولید ۱۰۰ تن شیر در روز

اطلاعات بیشتر

شرکت کشت و صنعت شریف آباد در سال۱۳۶۲ با ۴۲۰ راس تلیسه رجیستر نژاد هلشتاین کانادا (۱۰۰٪خالص) به صورت فعال متشکل از سه بخش دامداری، کشاورزی (زراعت و باغبانی) و پشتیبانی وارد عرصه تولید شده است. در حال حاضر۱۷۰ نفر پرسنل در بخشهای مختلف این شرکت مشغول به فعالیت می باشند. بخش زراعی با ۸۵۰ هکتار اراضی در طول ۱۱/۳۶ و عرض جغرافیایی ۱۰/۵۰ و با در اختیار داشتن ۵ کارشناس و ۲۷ کارگر بعنوان بخشی مجزا در کشت و صنعت شریف آباد فعال می باشد. این بخش با اولویت قراردادن تولید علوفه مورد نیاز دامداری توانسته ۵۰ درصد یونجه، ۵۰ درصد ذرت علوفه ای و ۳/۱ درصد جو مصرفی دامداری را در سال ۱۳۸۸ تولید نماید. علاوه بر تولیدات مذکور گندم، کلزا، سیب زمینی و …. نیز بطور متناوب در اراضی کشت می شوند که سهم قابل توجهی از تولید منطقه را در رقابت باسایر شرکتها و کشاورزان به خود اختصاص می دهد. شرکت کشت و صنعت شریف آباد در تداوم تکمیل زنجیره تولید خود که از محصولات زراعی آغاز و در ادامه به تولید شیر خام صنعتی پرداخته بود نهایتا” جهت تکمیل این زنجیره در بهمن ماه سال ۱۳۹۰ اقدام به خرید کارخانه فرآورده های لبنی رابتا (واقع در شهر قم) نمود. این کارخانه در سال ۱۳۸۵ در شهرک صنعتی شکوهیه قم با هدف تولید لبنیات پاستوریزه به بهره برداری رسید که در برنامه توسعه خود نیز هدف تولید لبنیات استریلیزه و آبمیوه را نیز در نظر داشت. این کارخانه لبنیات در حال حاضردارای ۴۰ نفر پرسنل شامل مدیران،سرپرستان وکارکنان و به ظرفیت اسمی ۱۰۰ تن تولید محصولات لبنی می باشد که تولیدات آن شامل شیر پاستوریزه، ماست، خامه و دوغ در انواع بسته بندی های مختلف می باشد.

مشخصات واحد دامپروری:

این مجموعه با همکاری مراکز پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاههای مختلف بطور مستمر یکی از مهمترین و بهترین واحدهای تولیدی کشوردر زمینه های تولید شیر، پرورش و اصلاح نژاد دام و عرضه گوساله نر اصیل و تلیسه های آبستن پر تولید و با بازده و ممتاز و تولید محصولات کشاورزی بالاخص تأمین نیاز علوفه ای دامهای خود می باشد. لازم به ذکر است بر اساس آمار مرکز اصلاح نژاد دام درصد بالائی از بهترین گاوهای شیری کشور متعلق به این شرکت می باشد. شایان توجه است که از بدو تأسیس واحد دامپروری این شرکت متجاوز از ۲۵ % گوساله های نر قابل نگهداری در مرکز اصلاح نژاد جهت تولید و توزیع اسپرم در سراسر ایران را تأمین نموده است. علاوه بر آن قبل از توسعه کمی واحد دامپروری تا سطح ۵۰۰۰ رأس دام شیری که در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۵ درصد با ایجاد فضای فری استال در دست احداث، شرکت در زمینه پرورش تلیسه های با ارزش ارثی فوق العاده و خلوص خونی صد در صد که میانگین تولید آنها بالاتر از۱۰ – ۹ تن دریک دوره شیرداری است توانسته است تا کنون بیش از ۵۰۰ رأس تلیسه جهت ایجاد دامپروری های جدید و یا توسعه سایر گله ها به اقصی نقاط مملکت منتقل نماید.

در شرایط حاضر تعداد دام شیری ۲۴۰۰ رأس که با تکمیل جایگاه ها در سال 1394 به میزان ظرفیت ۳۰۰۰ رأس و در سالهای بعد مطابق برنامه و جدول زمانبندی به ۵۰۰۰ تعداد رأس دام دوشا افزایش خواهد یافت.

طرح ۳۳۰۰ رأس دام مولد شیری بعنوان طرح توسعه شرکت شریف آباد از بهمن ماه سال ۱۳۸۸ طی جلسات متعددی که با حضور کارشناسان شرکت و کارشناسان مشاور مادر ( شرکت گسترش صنایع خدمات کشاورزی) پیگیری و از شهریور سال ۱۳۸۹ اجرایی گردید.

سالن فری استال شماره یک با مساحت حدود ۱۰۰۰۰ متر مربع و با ظرفیت۷۶۰ راس دام شیری از شهریور سال ۱۳۸۹ شروع و در اردیبهشت سال ۱۳۹۰ افتتاح و مورد بهربرداری قرار گرفت.

سالن فری استال شماره دو نیز با مساحت حدود ۱۰۰۰۰ متر مربع با ظرفیت ۷۶۰ راس دام شیری در خرداد ماه سال ۱۳۹۰ شروع و در بهمن ماه سال ۱۳۹۰ مورد بهر ه برداری قرار گرفت.

سالن شماره (۳) در دو قسمت اول بعنوان فری استال در مساحتی حدود ۴۵۰۰ متر مربع جهت ۳۵۰ راس دام شیری و قسمت دام در مساحت حدود ۳۰۰۰ متر مربع جهت شیردوشی و انتظار شیردوشی و تأسیسات و ساختمان دامپروری احداث گردید که قسمت اول و دوم در تاریخ ۱۳۹۱/۰۶/۰۷ شروع و در ۱۳۹۲/۱۰/۱۵ به اتمام رسیده است لازم بذکر است که قسمت دوم بخش شیردوشی بعلت محدودیت های تحریم و به علت عدم خرید دستگاه شیردوش هنوز به اتمام نرسیده لیکن ساختمان آماده نصب شیردوشی و اتمام کار می باشد و ساختمان دامپروری در حال بهره برداری می باشد.

سالن فری استال شماره (۴) نیز در مساحتی حدود ۱۰۰۰۰ متر مربع با ظرفیت ۷۶۰ رأس دام شیری در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ شروع و در اردیبهشت سال ۱۳۹۳ به بهره برداری رسیده است.

سالن فری استال شماره (۵) نیز در تاریخ اسفندماه سال ۱۳۹۱ شروع گردیدکه دارای اسکلت متفاوتی با بقیه می باشد قسمت بالای این سالن با عرض ۳۶ متر بدون ستون در مساحتی حدود ۵۶۰۰ متر مربع بعنوان ترنزیشن ( گاوهای انتقالی) احداث گردیده که محل نگهداری دام جهت مرحله قبل از زایش و محل زایش و بعد از زایش با تجهیزات شیردوشی می باشد در قسمت پائین این سالن مساحتی حدود ۵۰۰۰ متر مربع سالن فری استال با ظرفیت حدود ۳۵۰ رأس دام شیری احداث می گردد که این پروژه در دست اجراء و هنوز به اتمام نرسیده است.

 
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید