شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا

تضمین سوددهی

فروشگاه اینترنتی OilSeed
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در سایت دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا (اصفهان)

  -/1
by
Published: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ (3 سال ago)
نام مدیر
پویا شعبانی
ایمیل
info@manapersia.com
وب سایت
http://www.manapersia.com
استان
اصفهان
دفتر مرکزی
اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان کارآفرینان شمالی، بلوک 22c - ساختمان شماره 3
تلفن
33874792 - 33874790 - 33874789 (031)
فکس
89772075 (031)

تولید و تامین تجهیزات کشتارگاه طیور، سورتینگ، تخلیه شکم و بسته بندی

اطلاعات بیشتر

شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا به عنوان اولین شرکت در زمینه تامین و تجهیزات پیشرفته کشتارگاههای طیور فعالیت خود را از سال 1380 به صورت حرفه ای آغاز کرد. متخصصین این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز جهان و ارتباط تنگاتنگ با کشورهای صاحب تکنولوژی در این زمینه حضور هر چه حرفه ای تر و موثرتر خود را در سالهای گذشته پررنگ تر کرده اند.

تا جایی که هم اکنون از بزرگترین پروژهای این صنف حاصل تجربه این مجموعه است. از مهمترین اهدافی که کارشناسان این شرکت دنبال می کنند به روز کردن تکنولوژی واحد های تولیدی در این صنف جهت هرچه بیشتر پایین تر آوردن هزینه های تولید و ارتقاء کیفیت تولید آنها می باشد که این امر جز با حمایت همین تولید کنندگان موثر نخواهد بود. از نشانه های کیفیت و مطابق بودن تولیدات این شرکت با تکنولوژی روز دنیا انجام بیش از 200 قرارداد کوچک و بزرگ در سطح کشور و ورود محصولات این شرکت به بازارهای سطح اول دنیا می باشد، تا جایی که هم اکنون حرفه ای ترین پروژه های تراز اول از لحاظ تکنولوژی و اقتصادی در این صنف به دست کارشناسان شرکت مانا پرشیا انجام می گیرد.

ارتباط تنگاتنگ کارشناسان مانا پرشیا و کارشناسان اروپایی هم اکنون تیم بازرگانی این شرکت را به یکی از قویترین تیم ها در زمینه تامین و تجهیز کارخانجات صنایع پروتئین و پروسس گوشت و مرغ تبدیل کرده است تا جایی که اکنون تعداد بالایی از کارخانجات کشتارگاه، بسته بندی، قطعه بندی و تولید سوسیس کالباس حجم بسیار بالایی از خطوط تولید خود را با مشاوره کارشناسان این شرکت در جهت هرچه پایین تر آوردن هزینه های تولید و تامین تجهیزات خود ارتقاء دادند.

محصولات: سورتینگ مرغ و ماهی، سورتینگ زمینی، سورتینگ هوایی، تنشن خط سپری تمام استیل،خورشیدی پلی آمید با شافت استیل، صفحه موتور تمام استیل، آویز تمام استیل خط سپری، کرنری خط سپری تمام استیل

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید